فرماندار اردکان در نشست با رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان
ورزش تنش‌های بین‌المللی را کاهش می‌دهد/ اولویت دولت تدبیر و امید همگانی کردن ورزش و نگاه سلامت‌محور به آن بوده است
هادی مقیمی گفت: متأسفانه با سوء مدیریتی که در سال‌های پیشین در تمامی حوزه‌ها ازجمله ورزش شاهد تحویل بیش از چهار هزار و ۲۰۰ طرح ورزشی نیمه‌تمام از دولت قبل به دولت تدبیر و امید بودیم که حداقل اعتبار موردنیاز برای تکمیل این طرح‌ها بیش از ۱۳ هزار...
فرماندار اردکان در گفت‌وگو با ایرنا
۷۳ شعبه اخذ رأی در شهرستان اردکان منظور شد
فرماندار اردکان گفت: ۷۳ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان در نظر گرفته شده است.
فرماندار اردکان:
نتیجه بررسی صلاحیت‌ها دوم اردی‌بهشت به داوطلبان اعلام می‌شود/ ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی برای داوطلبان
هادی مقیمی افزود: پس از بررسی‌های هيئت نظارت شهرستان، تأييد يا رد صلاحيت داوطلبان در تاریخ دوم اردیبهشت توسط فرمانداری به داوطلبان ابلاغ می‌شود.
هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان اردکان تعیین شدند
معتمدین هیئت اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان اردکان از بین ۳۰ نفر از معتمدین معرفی‌شده به هیئت نظارت با برگزاری انتخابات تعیین شدند.
فرماندار اردکان در جلسه هماهنگی هیئت‌های نظارت و اجرایی انتخابات...
انتشار برخی خبرهای کذب و نادرست تأثیری بر عملکرد هیئت‌های نظارت و اجرایی نخواهد داشت
هادی مقیمی گفت: انتشار برخی خبرهای کذب و نادرست تأثیری بر عملکرد هیئت‌های نظارت و اجرایی نخواهد داشت
هادی مقیمی در نشست مشترک ستاد انتخابات استان و شهرستان
۵ داوطلب برای هر کرسی شورای شهرها و ۲.۹۶ داوطلب برای هر کرسی شورای روستاها
نماینده عالی دولت در شهرستان اردکان مسن‌ترین و جوان‌ترین داوطلبان را به‌ترتیب دارای ۷۴ و ۲۶ سال عنوان کرد و گفت: به ازای هر کرسی شورا در شهرها ۵ داوطلب و در روستاها ۲.۹۶ داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند.
رئیس ستاد انتخابات استان در نشست با اعضای ستاد انتخابات شهرستان اردکان
رشد ۱۲ درصدی ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها/ احتمال برگزاری انتخابات تمام‌مکانیزه در اردکان
محمدعلی طالبی اظهار داشت: تقویت اعتماد عمومی از سوی مجریان و ناظران انتخابات، رفع عوامل تهدیدکننده مشارکت مردمی و حفظ آرامش و امنیت در جامعه از الزامات برگزاری یک انتخابات پرشور است.
فرماندار اردکان آمار نهایی داوطلبان انتخابات را اعلام کرد
۳۴۹ داوطلب/ ۸۵ نفر در حوزه شهرها و ۲۶۴ نفر در حوزه روستاها
هادی مقیمی گفت: از این تعداد، ۸۵ نفر شامل ۶ زن و ۷۹ مرد در حوزه انتخابیه شهرها و ۲۶۴ نفر شامل ۸ زن و ۲۵۶ مرد در حوزه انتخابیه روستاها داوطلب شده‌اند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان اردکان خبر داد
ثبت‌نام قطعی ۳۰۲ داوطلب انتخابات شوراها تا ساعت ۱۶ امروز/ ۹ نفر زن و ۲۹۳ نفر مرد هستند
مصطفی پوردهقان اردکان با اعلام این خبر گفت: تا ساعت ۱۶ هفتمین روز ثبت‌نام داوطلبان در حوزه‌های انتخابیه شهرها ۶۸ نفر و در حوزه روستاها ۲۳۴ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.
اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۵ خود اعلام کرد: فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها، با هماهنگی رؤسای ستاد انتخابات استان‌ها تا ساعت ۲۴ امروز از داوطلبان ثبت‌نام به‌عمل می‌آورند.
دبیر ستاد انتخابات شهرستان اردکان اعلام کرد:
ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراها تا ساعت ۲۴ امروز و فردا/ تکمیل فرم خوداظهاری عدم سوء‌ پیشینه برای افراد فاقد گواهی کافی است
دبیر ستاد انتخابات شهرستان اردکان گفت: با توجه به زمان‌بر بودن ثبت‌نام٬ از داوطلبان تقاضا داریم ثبت‌نام را برای ساعت پایانی نگذارند.
فرماندار و رئیس هیئت‌اجرایی انتخابات شهرستان اردکان خبر داد:
نام‌نویسی ۱۶۳ نفر برای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها تا پایان روز پنجم ثبت‌نام
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اردکان تصریح کرد: در مجموع تعداد داوطلبان در شهرها به ۲۷ نفر و در روستاها به ۱۳۶ نفر رسیده است.
با حضور رؤسای ستاد انتخابات و هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای...
ستاد انتخابات شهرستان اردکان تشکیل جلسه داد
جلسه ستاد انتخابات شهرستان اردکان با حضور رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان، رئیس ستاد انتخابات استان و اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان صبح روز پنجشنبه ۳ فروردین ۹۶ در فرمانداری اردکان تشکیل شد.
با برگزاری انتخابات
معتمدین هیئت اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان اردکان تعیین شدند
آقایان ۱-سید محمد پورهاشمی اردکانی، ۲-سید محمد هاشمی، ۳-سید علی میرشمسی، ۴-هادی سازگاری، ۵-امیرولی عضدزاده، ۶-علی تقدیری، ۷-بهروز شهابی‌زاد و ۸-محمدحسن مختاری با رأی معتمدین شهرستان به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
اطلاعیه
اطلاعیه ثبت‌نام از داوطلبان شورای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه شهر «احمدآباد»
در اجرای ماده ۴۵ قانون و ماده ۴۵ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر بدین وسیله به اطلاع اهالی محترم حوزه انتخابیه شهر احمدآباد می‌رساند ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر از تاریخ ۳۰/۱۲/۱۳۹۵ تا ۶/۱/۱۳۹۶ جمعاً به مدت ۷ روز به...
اطلاعیه
اطلاعیه ثبت‌نام از داوطلبان شورای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه شهر «عقدا»
در اجرای ماده ۴۵ قانون و ماده ۴۵ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر بدین وسیله به اطلاع اهالی محترم حوزه انتخابیه شهر عقدا می‌رساند ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر از تاریخ ۳۰/۱۲/۱۳۹۵ تا ۶/۱/۱۳۹۶ جمعاً به مدت ۷ روز به عمل...
اطلاعیه
اطلاعیه ثبت‌نام از داوطلبان شورای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه شهر «اردکان»
در اجرای ماده ۴۵ قانون و ماده ۴۵ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر بدین وسیله به اطلاع اهالی محترم حوزه انتخابیه شهر اردکان می‌رساند ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر از تاریخ ۳۰/۱۲/۱۳۹۵ تا ۶/۱/۱۳۹۶ جمعاً به مدت ۷ روز به عمل...
فرماندار اردکان در جلسه شورای اداری شهرستان اردکان
انتخابات سال آینده نقطه قوت و امید نظام خواهد بود
هادی مقیمی در آخرین نشست شورای اداری شهرستان انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در سال ۹۶ را حائز اهمیت خواند و از آن به عنوان نقطه قوت و امید نظام یاد کرد.
در جلسه مشترک هیئت نظارت شوراهای استان با اعضای ستاد انتخابات شهرستان...
اعطای احکام اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان اردکان
افخمی فتح‌آباد: شورا یکی از اصول مترقی قانون اساسی است؛ اما متأسفانه هنوز نتوانسته جایگاه خود را به‌عنوان یک بخش اصلی و اساسی در مسائل اجتماعی پیدا کند. مقیمی: مردم ضمن حضور پرشور، زبده‌ترین و کارآمدترین کاندیداها را برای مدیریت شهرها و روستاها...
فرماندار اردکان در مراسم زنگ انقلاب:
دانش‌آموزان نقش گروه‌های مرجع را برای آگاه‌سازی خانواده‌ها ایفا کنند
هادی مقیمی گفت: با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال آینده، دانش‌آموزان نقش مهمی در تشویق شهروندان به مشارکت گسترده در انتخابات و انتخاب آگاهانه و صحیح دارند تا کشور با عقلانیت و تدبیر اداره شود.