گزارش تصویری
غبارروبی گلزار شهدای اردکان به مناسبت هفته نیروی انتظامی
به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از مسئولان شهرستان و پرسنل نیروی انتظامی با حضور در گلزار شهدا ضمن غباررویی قبور شهدا، با آرمان‌های آنان تجدید بیعت کردند.
هفتمین جلسه كمیته حفاری‌ها تشكیل شد/ الزام پیمانكاران به اجرای طرح‌ها با زمان‌بندی مشخص
در ادامه‌ی این نشست پیرامون اعطای مجوز به پیمانكارن و همچنین عدم اعطای مجوز به برخی از پیمكارانی كه در اجرای این طرح دچار مشكل بوده‌اند، بحث و تبادل نظر شد كه در نهایت پیمانكاران موظف شدند با زمانبدی مشخص نسبت به اجرای طرح‌های واگذاری شده عمل نمایند.
فرماندار اردکان:
قطعا انتقال مهمانشهر موجبات رضایت خاطر پناهندگان افغانی را فراهم می آورد
رییس شورای تامین شهرستان در ادامه یکی دیگر از دلایل این جابجایی را تامین امنیت شهروندان اردکانی، با توجه به درخواست های مکرر آنها خواند و تصریح کرد: این جابجایی قطعا به نفع همشهریان و هم پناهندگان خواهد بود و هر دو طرف از این انتقال راضی و خشنود...
دیدار بخشدار مرکزی اردکان با خانواده شهدای این بخش
بخشدار مرکزی اردکان زنده نگه داشتن یاد شهدا و پاسداری از هدف آن‌ها و قدم برداشتن در راه آن‌ها را لازمه‌ی مدیریت دانست و افزود: اگر هدف والای شهدای دفاع مقدس را همواره در همه‌ی امور در نظر بگیریم، قطعا مشکلات به آسانی حل خواهد شد.
تقدیر از بانوان شاغل در فرمانداری اردکان به مناسبت روز عفاف و حجاب
حسن شاکر ادامه داد: متأسفانه گاهی بحث‌هایی مبنی بر ممنوعیت حضور زنان در متن جامعه اسلامی مطرح می‌گردد و این در حالی است که مکتب مترقی اسلام و نظام جمهوری اسلامی، هیچگاه حضور بانوان را منع نکرده است و با وضع قانون حجاب، سعی در حفظ حرمت، کرامت و شخصیت...
تصاویر/دیدار فرماندار اردکان با رییس جدید دانشكده فنی شهید بهشتی
«حسین اسماعیلی» فرماندار اردکان،سه‌شنبه 17 تیرماه با «هادی سازگاری» رییس جدید و تعدادی از کارکنان آموزشکده فنی شهید بهشتی شهرستان اردکان دیدار و گفتگو کرد.
نمایش 981 - 985 از 1,146 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 230


 

هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان

 

ارتباط مستقیم با فرماندار اردکان:

۰۳۵-۳۲۲۲۳۹۹۰

 

ای‌میل:

hmoghimi@Ardakan.gov.ir

 

ملاقات عمومی فرماندار اردکان: یک‌شنبه‌ها
از ساعت ۸ تا ۱۱
 
نشانی: اردکان، بلوار شهید بهشتی، فرمانداری شهرستان اردکان
شماره تلفن: ۷-۳۲۲۲۲۰۴۵
نمابر: ۳۲۲۲۲۲۰۰
کد شهرستان: ۰۳۵
 
رایانامه: info@Ardakan.gov.ir
پیامک: ۳۰۰۰۶۰۰۰۲۳