فرماندار اردکان در نشست با رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان
ورزش تنش‌های بین‌المللی را کاهش می‌دهد/ اولویت دولت تدبیر و امید همگانی کردن ورزش و نگاه سلامت‌محور به آن بوده است
هادی مقیمی گفت: متأسفانه با سوء مدیریتی که در سال‌های پیشین در تمامی حوزه‌ها ازجمله ورزش شاهد تحویل بیش از چهار هزار و ۲۰۰ طرح ورزشی نیمه‌تمام از دولت قبل به دولت تدبیر و امید بودیم که حداقل اعتبار موردنیاز برای تکمیل این طرح‌ها بیش از ۱۳ هزار...
فرماندار اردکان: با خام‌فروشی منابع معدنی مخالفم
فرماندار اردکان گفت: به شدت با خام‌فروشی منابع معدنی شهرستان مخالفم و باید همه تمهیدات و زیرساخت‌های لازم برای فراوری معادن در حوزه شهرستان فراهم گردد تا از خام‌فروشی جلوگیری شود.
مردم باید از مواهب توسعه صنعتی در اردکان بهره‌مند شوند
فرماندار اردکان گفت: باید در اردکان به سمت توسعه متوازن و پایدار حرکت کنیم و در این مسیر مردم باید بیش از پیش از مواهب رشد صنعتی بهره‌مند شوند و صنایع در فرایند توسعه متوازن و پایدار این دیار، وظایف خود را به درستی ایفا کنند.
بازدید سرزده فرماندار از کتابخانه آیت‌الله فاضل و سازمان انتقال خون اردکان
فرمانداراردکان، در ادامه برنامه بازدیدهای سرزده خود از ادارات، سازمان‌ها و نهادهای شهرستان، پیش از ظهر یکشنبه ۱۷ فروردین‌ماه، از کتابخانه آیت‌الله فاضل اردکانی (ره) بازدید کرد و با پرسنل این مرکز فرهنگی به گفتگو پرداخت
فرماندار اردکان به دیدار امام جمعه این شهر رفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، حسین اسماعیلی پیش از ظهر یک‌شنبه ۱۷ فروردین‌ماه، با حضور در دفتر امام جمعه اردکان، با وی ملاقات کرد.
فرماندار اردکان: مردم نگران ثبت‌نام جهت دریافت یارانه نباشند
فرماندار اردکان گفت: تمامی تمهیدات لازم برای ثبت‌نام داوطلبین جهت اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه‌ها از سوی مراکز دولتی و بخش‌های ذی‌ربط اندیشیده شده و مردم هیچ‌گونه نگرانی بابت نحوه ثبت‌نام و در اختیار داشتن زمان کافی برای این امر نداشته باشند.
نمایش 981 - 985 از 1,017 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 204


 


 

هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان

ملاقات عمومی فرماندار اردکان: یک‌شنبه‌ها
نشانی: اردکان، بلوار شهید بهشتی، فرمانداری شهرستان اردکان
شماره تلفن: 7-32222045
نمابر: 32222200
رایانامه: info@Ardakan.gov.ir
پیامک: 3000600023