پیام فرماندار اردکان به‌مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان
فرماندار اردکان در پیامی سالروز بازگشت آزادگان به میهن را گرامی داشت و با تأکید بر این‌که آزادگان، نماد ایثار و بردباری‌اند؛ ابراز امیدواری کرد مردم و مسئولان با الهام از حضرت زینب (س) در ساختن فردایی بهتر برای ایران اسلامی همت گمارند.
دیدار استاندار یزد با خانواده شهداء اردکان
" سید محمد میرمحمدی" روز پنجشنبه 8 خردادماه در دیدار با تنی چند از خانواده های شهداء شهرستان اردکان و در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر در اردکان، یاد و خاطره این عزیزان را گرامی داشت و اظهار امیدواری کرد تا همه مسئولین بتوانند با پیروی از آرمانهای...
فرماندار در یادواره سرداران و ٤٢٠ شهید شهرستان اردکان حضور یافت
فرماندار اردکان در یادواره سرداران و ٤٢٠ شهید شهرستان که به همت حسینیه جوانان شهدای صدرآباد در محل این حسینه برگزار شد، حضور یافت.
جلسه هماهنگی اوقات فراغت تابستان برگزار شد
تربیت و برنامه های فوق برنامه از مهمترین برنامه های آموزش و پروش بوده که متاسفانه در سال های اخیر کمتر بدان توجه شده و باید در شهرستان، با برنامه ریزی دقیق توجه ویژه ای به آن شود.
جلسه هماهنگی سرکشی از خانواده شهدا برگزار شد
شهیدانی که 8 سال برای پایداری از انقلاب جنگیدند و جان خود را در راه انقلاب نثار کردند، اجرا آنها نزد خدا محفوظ است و وظیفه ی ما بعنوان مسئولین پاسداشت و تکریم خانواده های آنهاست.
پیام فرماندار اردکان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر
آزادسازی خرمشهر نشان داد اتحاد تمامی قدرت‌های مادی و نظامی دنیا در برابر اقتدار معنوی ایرانیان و انسجام داخلی و تکیه بر توان مردم، هیچ‌گاه کارساز نبوده و نخواهد بود.
نمایش 981 - 985 از 1,105 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 221


 

هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان

 

ارتباط مستقیم با فرماندار اردکان:

۰۳۵-۳۲۲۲۳۹۹۰

 

ای‌میل:

hmoghimi@Ardakan.gov.ir

 

ملاقات عمومی فرماندار اردکان: یک‌شنبه‌ها
از ساعت ۸ تا ۱۱
 
نشانی: اردکان، بلوار شهید بهشتی، فرمانداری شهرستان اردکان
شماره تلفن: ۷-۳۲۲۲۲۰۴۵
نمابر: ۳۲۲۲۲۲۰۰
کد شهرستان: ۰۳۵
 
رایانامه: info@Ardakan.gov.ir
پیامک: ۳۰۰۰۶۰۰۰۲۳